ESL Combat Arms

CombatArms.pl - Rejestracja

Rejestrując się na „CombatArms.pl” akceptujesz regulamin dostępny pod TYM adresem. Jeśli się nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „CombatArms.pl”. „CombatArms.pl” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Poniżej wybrane fragmenty regulaminu: „CombatArms.pl”:
3.3 Za bezpodstawne oskarżanie, nie mających żadnych dowodów w sprawie będą wysyłane ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach bany. 4. STYL, SŁOWNICTWO, ORTOGRAFIA I PRZEKLEŃSTWA
4.1 Wyzywanie, Obrażanie, Naśmiewanie się z innych osób, administracji, grup osób i regulaminu jest surowo zabronione, karalne warnem bez uprzedniego pouczenia, to samo dotyczy także każdego innego irytującego lub chamskiego zachowania w stosunku do innych osób, czy też samego forum.
4.2 Zabrania się "trolowania", "hejtowania" czyli bezmyślnego krytykowania typu "Ty to jesteś noob" Oczywiście krytyka jest dopuszczalna a nawet pożądana jeśli jest konstruktywna np. "Dobrze sobie radzisz ze SMG, natomiast uważam że brakuje Ci doświadczania ze Snajperkami"
4.3 Apeluję o używanie poprawnej polszczyzny. Oczywiście nie będziemy nikogo karać za parę błędów - każdemu się to może zdarzyć. W wyjątkowych sytuacjach jednak posty jak i całe tematy będą kasowane. Najważniejsze jest to, żeby treść wiadomości była zrozumiała. Za notoryczne błędy jak i nie używanie polskich znaków będą także przyznawane warny.
4.4 Nie dopuszcza używania pisma "P0K3M0NoUJeGo" ani żadnego innego utrudniającego normalny odczyt treści, za pisanie w irytujący sposób (np. używanie wielu serduszek) będą także warny.
4.4 Zakaz używania Wulgaryzmów, nawet "zagwiazdkowanych", czy też w jakiś inny sposób kamuflowanie "przekleństwa" (zamiana O->0, J->Y itp.) będą karane ostrzeżeniem, jeśli tylko bez problemu można odczytać zamiar autora (wyjątek to Dział Strefa Szatana gdzie przekleństwa są na porządku dziennym)

 
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Webdesign www, książki księgarnia internetowa podręczniki