ESL Combat Arms

Heartbeat Detector/Sensor

W tym temacie można dyskutować, porównywać, pytać co kupić itp.

Heartbeat Detector/Sensor

Postprzez CAT » 19 kwi 2018, o 12:58

Cześć, włączyłem ostatnio Combat Arms, konkretnie Reloaded ba akurat tę wersję miałem na dysku, zagrałem Elimination Pro i co się okazało część ludzi biegała z heartbeat'ami ,a w sklepie ich nie znalazłem (być może źle szukałem bo to nowe menu w ogóle mi nie podchodzi) a pamiętam że któregoś razu te itemy zostały wycofane, więc jakim cudem ktoś tego używał? Permy pozostawały czy jest jakiś sposób aby je zdobyć? Dzisiaj włączę Classic i zobaczę jak tam to wygląda.
Administrator

CAT
Administrator
Administrator

Klan: szukam
Nick w Grze: SPEC_KILLER
Level w Grze: LTC 2

Reklama

Re: Heartbeat Detector/Sensor

Postprzez Bryku » 19 kwi 2018, o 15:04

W Reloaded itemki te zostały usunięte ze sklepu, ale osoby, które zakupiły je wcześniej, mogły je zatrzymać. Dlatego też niektórzy korzystają z nich w dalszym ciągu.
Co do Classic, to tam chyba te przedmioty zostały, choć nie mam pewności...
Zapraszam do znajomych:
Combat Arms Reloaded: Bryku_PL
Combat Arms: the Classic: Bryku_PL
Steam: Bryku_PL
Origin: Bryczek006
Xbox Live: Bryku23
Obrazek
Bryku
Redaktor
Redaktor

Nick w Grze: Bryku_PL
Level w Grze: GEN

Postprzez CAT » 20 kwi 2018, o 08:53

Dzięki za odpowiedź,
Ściągłem sobie Combat Arms Classic, miałem nadzieję że to będzie taki Fresh start, ta wersja którą pamiętałem, wszyscy będą biegać z jakimiś podstawowymi broniami... Wchodzę na pierwszy serwer Short Fuse, Elimiation Pro, wszyscy w Recon Vestach, speed 25, do tego najbardziej wyśróbowane bronie jakieś SG 50 Lighting, G36E Firecośtam, Baron's Revised M416 CQB i masa innych, a ja z m16, potem uzbierałem na m4a1 :P Do tego połowa korzysta z turretów i innych niegdyś specowskich itemów, które teraz są dostępne dla każdego... Jedyny plus to stare menu i obecność Heart Beatów, na minus że to nie jest Fresh start... Jak dla mnie Valofe nie poszło drogą którą pamiętam... Nie widzę sensu dalej w to grać. Spróbuje zrobić jeszcze jedno podejście, może będą roomy no spec :)
Administrator

CAT
Administrator
Administrator

Postprzez Bryku » 20 kwi 2018, o 18:34

Dlatego ja pozostaję przy wersji Reloaded ;)
Przy pierwszym logowaniu do gry, powinieneś otrzymać skrzynki z masą broni i 3 Recon Vesty - nie dostałeś ich? Wtedy nie musisz biegać od nowa z M16A3, tylko masz od razu Recon Vest, Cyclops Bandana, Plecak z 3 slotami i kilka broni, jak np. G36E Valkyrie, czy Global M4A1 Sopmod ;) Dlatego też może Ci się wydawać dziwne, że wszyscy mają full speeda.
Zapraszam do znajomych:
Combat Arms Reloaded: Bryku_PL
Combat Arms: the Classic: Bryku_PL
Steam: Bryku_PL
Origin: Bryczek006
Xbox Live: Bryku23
Obrazek
Bryku
Redaktor
Redaktor

Nick w Grze: Bryku_PL
Level w Grze: GEN

Postprzez CAT » 24 kwi 2018, o 09:26

Masz rację, potem zajrzałem do inboxa, a tam dostałem na perma Recon Vesta + Cyclop Bandame, P90 Tr, G36E Valkyrie, jakiś plecak, nóż Tiger Striger, Desert Eagle, L115A1 i jakiś cosmetic chyba, w sumie to ok nawet bo na reloaded miałem masę permów, a tu bym zaczynał od zera, choć nie jestem fanem rozdawania czegoś wszystkim i wolałbym zaczynać od zera, jak reszta :P
No i teraz się waham czy zostać na Reloaded gdzie mam mnóstwo GP, permów z każdego typu, nie ma speców i ich cudacznych broni które mnie zawsze irytowały - w szczególności turretów, ale przeszkadza mi menu którego nie mogę strawić i brak hear beatów - a jako że zawsze najbardziej lubowałem się w trybach Eli Pro to poważny minus. Classic z kolei ma stare menu oraz Heart beaty, ale też specowskiej itemy które są jeszcze bardziej uciążliwe bo każdy może ich użyć. :P No cóż chyba pozostaje trochę popykać Classic i liczyć na wycofanie specowskich itemów lub ich ograniczenie poprzez trudniejszy dostęp do nich.
Administrator

CAT
Administrator
Administrator

Powrót do Bronie, Itemy, dyskusje