ESL Combat Arms

-_InCuRsIo_- szuka klanu :)

Regulamin działu
W tym dziale proszę pisac ogłoszenia graczy, którzy poszukują dla siebie klanu. Proszę sie trzymac wzoru podanego niżej. Posty nie związane z tematem będą usuwane.

Prośby o odblokowanie tematu w zamiarze wyedytowania postu należy pisac do Administracji TYLKO poprzez priv wiadomośc.

viewtopic.php?f=15&t=60

-_InCuRsIo_- szuka klanu :)

Postprzez docu15 » 22 lut 2017, o 06:44

Nick w Grze: -_InCuRsIo_-
Level: CPT2
Ratio: 1,22
Obsługa: Team Speak 3
Mikrofon: TAK
Mutacja: NIE
Parę słów o sobie: Siemka mam na imię Seweryn i szukam jakiegoś zgranego klanu który szuka nowych ludzi . Interesują mnie klany które są nastawione na zabawę oraz postęp niż tylko i wyłącznie na wygraną . Głównie grywam Qr, Arms race, FT, w Qr jestem dość dobry ;) Niestety niezbyt dobrze mi idzie jeżeli chodzi o eli pro , search&destroy . Zwykłe eliminacje nawet nieźle mi wychodzą . Jestem ugodowy można się ze mną dogadać . Fajna atmosfera w klanie to dla mnie podstawa. Z CA mam do czynienia już od 2010r. Tak jak wcześniej pisałem jestem nastawiony na rozwój nie same zwycięstwa ( chodzi gł o to że zwycięstwo np. za sprawą Campienia jest dla mnie gorsze niż przegrana w sytuacji gdy gra się normalnie ) Najlepiej idzie mi ze strzelbami, shotgunami , Pm i pistoletami . Nie nawidzę tzw . "krów" (MG)
Obrazek

Choose your last words, this is the last time
Cause you and I, we were born to die
We were born to die
We were born to die....
docu15
Bywalec
Bywalec

Nick w Grze: InCuRsIo
Level w Grze: CPT 2

Reklama

Re: -_InCuRsIo_- szuka klanu :)

Postprzez rataj258 » 8 mar 2017, o 05:02

Zapraszamy do WhereEaglesDare . Procent Win nie robi wrażenia , ale jest to klan w pełni 4fun i nigdy jakos spiny na to nie było . Zapraszam ts : ts.ourgamers.com, szukaj nas na kanałach strefy administracyjnej ;)
rataj258
Przeciętniak
Przeciętniak

Klan: Profanity.
Nick w Grze: rataj258
Level w Grze: COL 1

Powrót do Gracz szuka Klanu