ESL Combat Arms

Szukam mocnego Polskiego klanu.

Regulamin działu
W tym dziale proszę pisac ogłoszenia graczy, którzy poszukują dla siebie klanu. Proszę sie trzymac wzoru podanego niżej. Posty nie związane z tematem będą usuwane.

Prośby o odblokowanie tematu w zamiarze wyedytowania postu należy pisac do Administracji TYLKO poprzez priv wiadomośc.

viewtopic.php?f=15&t=60

Szukam mocnego Polskiego klanu.

Postprzez Tim3 » 17 lut 2016, o 15:50

Nick w Grze: I-TroNZ_-I
Level: SGT
Ratio: 1.05
Obsługa: "Team Speak 3"
Mikrofon: TAK
Mutacja: Tak
Parę słów o sobie:
Gram w CA od praktycznie jego początku, tyle, że z przerwami. Kont miałem kilka, różnie to bywało, przestawałem grać i zapominałem haseł, 2 bany wleciały, raz za glitche, a raz ponoć za haxy, a takich nie używałem :D Byłem w wszystkich najlepszych klanach jakie powstały w Polsce. Liga Cienia, Ghost WarriorsPL, ReedBullXFighter, IRewind, Polska Szlachta etc. Teraz powróciłem, gdyż CS mi się znudził i tak jakoś zacząłem pogrywać. Mój skill spadł diametralnie. Combat Arms a CS:Go, kompletnie inne tempo w grze, jak i sama fizyka gry. Nie gram źle, ale nie gram też tak jak kiedyś, czyli w latach mojej świetności haha. Może ta forma wróci? Zobaczymy.
Moje starsze nazwy kont, może ktoś pamięta? :D
- ArTick--WolF
- Artick_Wolf_
- TreyarchGame
- ExSodus_-
- _agezx7_
Pozdrawiam!
Tim3
Żółtodziób
Żółtodziób

Nick w Grze: I-TroNZ_-I
Level w Grze: SGT

Reklama

Re: Szukam mocnego Polskiego klanu.

Postprzez SeeyJaay » 17 kwi 2016, o 22:06

Zapraszam do mojego klanu. Szybko rozwijamy się jednak potrzeba do tego ludzi. Liczę, że jesteś zainteresowany moją propozycją. Jeśli można spytać czy posiadasz Skype, TeamSpeak3? Klan nazwa Jaguars.Crew.PL. W razie pytań proszę o kontakt na Fb Damian Bochenek (Sosnowiec). Pozdrawiam i zapraszam. :-)
SeeyJaay
Początkujący
Początkujący

Klan: Jaguars.Crew.PL
Nick w Grze: SeeyJaay11
Level w Grze: MSG 3

Powrót do Gracz szuka Klanu