ESL Combat Arms

Doświadczony gracz szuka Klanu!

Regulamin działu
W tym dziale proszę pisac ogłoszenia graczy, którzy poszukują dla siebie klanu. Proszę sie trzymac wzoru podanego niżej. Posty nie związane z tematem będą usuwane.

Prośby o odblokowanie tematu w zamiarze wyedytowania postu należy pisac do Administracji TYLKO poprzez priv wiadomośc.

viewtopic.php?f=15&t=60

Doświadczony gracz szuka Klanu!

Postprzez mular14 » 11 cze 2016, o 19:53

Nick w Grze: SayWelcome
Level: 2LT 4
K/D Ratio: 1.53
Obsługa: "Team Speak 3"
Mikrofon: TAK
Mutacja: NIE
Parę słów o sobie: Cześć mam na imię Marceli, pierwszy kontakt z CA mialem 8 lat temu (beta). Po czteroletniej, nieregularnej przerwie wróciłem do gry. Poszukuje aktywnego klanu, najlepiej nowego (niekoniecznie), korzystającego z TS3.

Proszę chętnych współpracy o dodanie mnie do znajomych w CA nick: "SayWelcome", lub skomentowanie tego postu (codziennie odwiedzam forum)!
mular14
Żółtodziób
Żółtodziób

Nick w Grze: SayWelcome
Level w Grze: 2LT 4

Reklama

Re: Doświadczony gracz szuka Klanu!

Postprzez Havrix » 15 cze 2016, o 13:55

Witaj SayWelcome, z chęcią przyjmę cię do swojego Klanu " ElitePolishTeam " Wymogi to posiadanie Ts3.pl na którym przejdziesz przez jednego z moich Administratorów szybką rekrutację, no i oczywiście pełna kultura. Proszę o odpowiedź najszybciej jak możesz. Jeśli chcesz mnie spotkać na grze to jest pod nickiem Havrix
Havrix
Żółtodziób
Żółtodziób

Klan: ElitePolishTeam
Nick w Grze: Havrix
Level w Grze: MAJ 4

Re: Doświadczony gracz szuka Klanu!

Postprzez MaciekBrD » 30 lis 2016, o 12:56

SIema napisz w grze Dat_H2ckeRR
MaciekBrD
Uczeń
Uczeń