ESL Combat Arms

Combat Arms Minitages.

Jeżeli stworzyłeś jakiś filmik, grafikę, prowadzisz bloga to pochwal się!

Combat Arms Minitages.

Postprzez Pain » 13 gru 2014, o 23:04

Siemano od paru dni zaczynam coś montować i nagrywać z Combat Arms jak narazie mam 2 minitage.
Staram się aby każdy filmik był coraz lepszy więc zainteresowanych proszę o wypowiedź co mógłbym poprawić/dodać ^^

Oglądać w 1080p ! :)

Pain
Początkujący
Początkujący

Nick w Grze: _Pr0tector
Level w Grze: CSM 1

Reklama

Re: Combat Arms Minitages.

Postprzez pirlo733 » 13 gru 2014, o 23:30

nazwa nuty z minitage #2?
Obrazek
pirlo733
Geniusz
Geniusz

Level w Grze: GOA

Postprzez Lewa » 13 gru 2014, o 23:38

Edycja może być, ale klipy nic specjalnego. Całkowicie zwyczajne kille. Jak gram elimki to Ultra Killi po kilka/kilkanaście dziennie walę, więc te dwa w klipach to nic nadzwyczajnego jak dla mnie...
_Lewa_Nuva_
Lewa
Profesor
Profesor

Klan: Pierogarnia
Nick w Grze: _Lewa_Nuva_
Level w Grze: COL 2

Postprzez Pain » 13 gru 2014, o 23:58

Nutę pobrałem z Yt z jakiegoś filmiku poprzez youtube downloader takze ci nie powiem.
Co do killstreaków może i masz racje, niedługo wrzucę coś nowego postaram się o lepsze klipy ! ;)
Pain
Początkujący
Początkujący

Postprzez BurMistrzPL » 14 gru 2014, o 01:09

Lewa a ja robie dziennie kilkanascie unb+++++++++, gadka szmatka. Rób dalej montaże i nie patrz na to co tutaj chwalipiety wypisują. nie musisz byc na filmikach jak turborambo, ale żeby miały fajne efekty, nie przesadzone czyli takie zrobione ze smakiem. Wejdz na YT w Historie i poszukaj tego filmiku z tą nuta i podaj do niego link.
Obrazek
BurMistrzPL
Bywalec
Bywalec

Nick w Grze: BurMistrzPL
Level w Grze: COL 1

Postprzez Lewa » 14 gru 2014, o 12:20

BurMistrzPL napisał(a):Lewa a ja robie dziennie kilkanascie unb+++++++++, gadka szmatka.

Proof or didn't happen :). Jak chcesz to mogę ci wysłać 50 surowych klipów z Unbe'ami od ręki (klipy z Ultra Killami niestety wywalam). Ale cóż, pewnie powiesz, że hacker, tak jak zawsze beczałeś kiedy cię spotykałem na roomach...

Tu masz dwa co mam na YT wrzucone, jeżeli chcesz to pozostałe mogę zacząć wrzucać jutro jak bedę miał dostęp do swojego kompa:
https://www.youtube.com/watch?v=77n9sTcOCsM
https://www.youtube.com/watch?v=lE1LN4ZaT3c
A, no i oczywiście w zamian dajesz te kilkanaście unb+++++++++ jednego dnia, słowo się rzekło (może być ciężko, bo na twoim koncie widzę raptem 5 Unbe+).
Miałem z tej masy Unbe'ów poskładać montage na wakacjach, bo obecnie czasu nie mam, ale jeżeli nie możesz się doczekać to nie ma sprawy...
_Lewa_Nuva_
Lewa
Profesor
Profesor

Postprzez BurMistrzPL » 14 gru 2014, o 12:33

Widzisz, najciekawsze jest to, ze zawsze w takich tematach znajdzie sie przynajmniej jeden cwaniaczek-chwalipieta, któremu sie cos nie bedzie podobało. Wystarczy w komentarzu napisać, żeby w montażach było wiecej ciekawych fragów czy serii zabójstw. Ty tu wyskakujesz że w kazdym meczu masz ileś tam multi, ultra i jeszcze innych fantastycznych fragów. Kogo to interesuje? Podejrzewam że nikogo. Wystarczy chłopaka troche nakierować a nie jak dzieciak latać i pokazywać wszystkim w koło jakiego masz fantastycznego, duzego lizaka w garści. Rece opadają. Wez może spakuj tornister, plasteline, natemperuj kredki czy co tam. Przynajmniej pożytecznie spoyzytkujesz swój wolny czas.
Obrazek
BurMistrzPL
Bywalec
Bywalec

Postprzez Pain » 14 gru 2014, o 14:53

łapcie tu ten utwór :)

Panowie nie ma co się kłócić, to co uda mi się nagrać/obrobić to wstawie, może to nie bd tak zajebiste akcje jak twoje "Lewa" ale na pewno się postaram ^^
Pain
Początkujący
Początkujący

Postprzez Lewa » 14 gru 2014, o 15:45

@BurmistrzPL: Ja nie czuję potrzeby biegania i chwalenia się. Odpowiadam na twój tekst:
BurmistrzPL napisał(a):Lewa a ja robie dziennie kilkanascie unb+++++++++, gadka szmatka.

W którym jawnie twierdzisz, że to co napisałem jest nieprawdą. Więc oferuję ci dowody potwierdzające, że mówię prawdę => wyzywasz mnie od dzieci. No, sorry, ale kto tu jest w takim razie niepoważny :v?
Ja tylko uzasadniłem swoim przykładem dlaczego klipy są dla mnie mało interesujące. Wydaje mi się, że bardziej rozwojowe jest nakręcenie jednego/dwóch/trzech porządnych klipów i nad nimi posiedzieć kombinując nad efektami niż montować coś dłuższego praktycznie tylko sklejając klipy z efektami przejścia i narzucając na ich całą długość ten sam efekt.

@Pain: Od teraz już ci wątku nie będę zapychał tą bzdurną kłótnią, czekam na efekty pracy :).
_Lewa_Nuva_
Lewa
Profesor
Profesor

Postprzez pirlo733 » 14 gru 2014, o 16:08

dzięki na nutkę :D <3
Obrazek
pirlo733
Geniusz
Geniusz

Level w Grze: GOA

Postprzez BurMistrzPL » 14 gru 2014, o 16:10

Powiedz mi gdzie ja napisałem że ty mówisz prawde czy też kłamiesz? Nie widzę czegoś takiego. Twierze że ogarnieta, dorosła osoba potrafi naprowadzić inna osobe na własciwy tor pokazując co ona robi dobrze, co żle a co mozna jeszcze poprawic. Dzieciak nie wskaże co w montażu jest niewłasciwe, jaki efekt daje zły rezultat, jaki można by zastosować, tylko jedyne na co go stać to wyskoczenie z tekstem "a ja to w jednym meczy robie tyle i tyle multi killów i tyle i tyle ultra killów". Poprostu szkoda sobie na ciebie meczyć palce na klawiaturze.
Dzieki za nutke, musze sobie to ściagnąć bo jest super.

Daj namiar na filmik z kobiecym wokalem
Obrazek
BurMistrzPL
Bywalec
Bywalec

Postprzez Pain » 14 gru 2014, o 17:05

Nowe intro, świeżutkie powstałe do nadchodzącego w najbliższym czasie Montage/Minitage.
Pain
Początkujący
Początkujący

Postprzez MultixPL » 14 gru 2014, o 19:39

ohoho Pr0tector myslalem, ze skonczyles grac ;d
MultixPL
VIP
VIP

Nick w Grze: scorp1onN
Level w Grze: LTG

Postprzez AUFKM » 14 gru 2014, o 21:18

Ogólnie bardzo fajnie dobierasz muzykę i efekty(nie ma ich dużo.. prawie wcale)Tylko właśnie te klipy.. Pojedyncze kille z elimek średnio się nadają. Też kiedyś coś tam próbowałem sklejać głównie z QR ,ale czasu brakowało i trochę chęci :D, ale rób to co robisz , życzę Ci żeby nie znudziło się za szybko(tak jak mi ^^) i Powodzenia !

PS. Jakich programów używasz do nagrywania i obróbki.?
AUFKM
Bywalec
Bywalec

Klan: TheVirtualGames
Nick w Grze: AUFKM
Level w Grze: BG

Postprzez Pain » 14 gru 2014, o 23:52

Milliris Action do nagrywanie oraz Sony Vegas Pro 13 do obróbki.
W tej chwili właśnie obrabiam kolejny klip ale nie wstawię go tak prędko gdyż muszę nagrać coś dłuższego, myślę nad 2-3 minutowym montage. Dzięki za wszystkie opinie :)
Pain
Początkujący
Początkujący

Powrót do Twórczość