ESL Combat Arms

Potrzebne książki vol 2 :P

Wszystko co nie jest związane z komputerami.

Potrzebne książki vol 2 :P

Postprzez Giuiett » 16 lis 2014, o 16:52

hejka ;p
szukam i szukam i znaleźć nie mogę takich tytułów :
1. Struktura geometryczna powierzchni : podstawy klasyfikacji z atlasem charakterystycznych powierzchni kształtowanych / Kazimierz E. Oczoś, Volodymyr Liubimov.

2. Nowicki Bogdan : Badania mikrostruktury geometrycznej powierzchni obrobionych i metody jej oceny.

może macie jakieś stronki gdzie znajdę te książki w PDF'ie ?
Bardzo ich potrzebuje a w bibliotece UR ich nie ma a na PRZ jest tylko ta pierwsza ale niestety wypożyczona ;/
Giuiett
Plotkarz
Plotkarz

Nick w Grze: Giuliett
Level w Grze: LTC 1

Reklama

Re: Potrzebne książki vol 2 :P

Postprzez Kiepski » 16 lis 2014, o 18:56

Jakoś tego nie widzę - średnia wieku woluminu to 30 lat .. albo ci pomoże jakiś student albo zapomnij ...
G18 Cobra - klołskombatowy specoj....cenzura...
Permy: CZ805, M14 Hunter, MK14 MOD 0, ACR Sandfire, Nemexis F2000, AN94 Tact OPS, L85A1 MOD, AK-74M, FR F2, S58 MUSKET, TPG1-PRO, MAC-11, UMP, CZ SCORPION EVO, G18 Cobra.
Kiepski
VIP
VIP

Klan: The Boys from Hell
Nick w Grze: _Kiepski_

Postprzez CAT » 17 lis 2014, o 00:31

Ta pierwsza była w 2 sztukach na Polibudzie jak sprawdzałem, ta druga to nie wiem, były podobne tytuły nawet tego samego autora http://katalog.prz.edu.pl/F/YVL3SGH1167 ... request_4=

I czy potrzebujesz rzeczywiście dokładnie tych? Bo u nas na Polibudzie nikt nie kazał nam się uczyć z konkretnej książki - do ogólnych przedmiotów mogliśmy uczyć się z dowolnej byleby umieć, ale do specjalistycznych zwykle nie było żadnych Polskich, czasem jedna i to anglojęzyczna albo co gorsza rosyjska :P Na Urzecie nie masz co szukać tam tylko Palma jest fajna :P
Administrator

CAT
Administrator
Administrator

Klan: szukam
Nick w Grze: SPEC_KILLER
Level w Grze: LTC 2

Postprzez Giuiett » 19 lis 2014, o 03:03

a znasz jakieś fora typowo pod mechanikę co by mi mogli pomóc ze znalezieniem informacji na temat warstwy wierzchniej po dlutowaniu i frezowaniu ? ... kurde no wyporzyczyłam z PRZtu 12 książek + 1 z URZ i tylko o szlifowaniu znalazłam to co potrzebowałam ;/

-- 19 lis 2014, o 03:04 --

a znasz jakieś fora typowo pod mechanikę co by mi mogli pomóc ze znalezieniem informacji na temat warstwy wierzchniej po dlutowaniu i frezowaniu ? ... kurde no wyporzyczyłam z PRZtu 12 książek + 1 z URZ i tylko o szlifowaniu znalazłam to co potrzebowałam ;/
Giuiett
Plotkarz
Plotkarz

Nick w Grze: Giuliett

Powrót do Bez Prądu