ESL Combat Arms

Muzyka :SHELLERINI:

Jeżeli się czymś interesujesz to napisz nam o tym

Muzyka :SHELLERINI:

Postprzez White » 22 lut 2013, o 19:43

Shellerini (Sebastian Warzecha) to poznański raper. Znany również pod ksywkami: Sheller, S-h, Szelma, Szelka, PDG Gawrosz. Niezastąpiony członek PDG Kartel. WSRH( Wyższa Szkoła Robienia Hałasu)- team ten stworzył wraz ze Słoniem.

Przygodę z muzyką rozpoczął 1996 roku, ale tak naprawdę dał się poznać publice w 2002 roku. Pojawił się wtedy gościnnie na płycie Donguralesko „Opowieści z betonowego lasu” w kawałku „PDG”

2003 rok to moment, kiedy Szelka wstąpił w szeregi PWS czyli Projekt Własny Styl. Zaczął współtworzyć razem z Mikserem i Szpakiem. Owocem współpracy był nielegalny krążek „PDG Rapertuar”.

Lata 2003-2009 to czas wystąpień gościnnych Shellera: „Drewnianej Mały Rock”, „JKMBP”, „Manewry Mixtape”, „Operacja Kocia Karma” Killaz Group, „Jestem Stąd” Kaczora,„Western” Ramony 23, „Na serio” Peji oraz „Jeden na milion” Onara.

2007 rok- to okres słownej potyczki S-H z Owalem. Rozpoczęło się wszystko od kawałka „Dobrze o tym wiesz" na "Manewry Mixtape". Tekst uderzał w płytę Owala „Sens życia”. Artysta nie był dłużny, napisał numer „Topi się lód”. Sheller zaatakował ponownie. Nagrał kawałek „Plujesz pod Wiatr”. Owal jednak zakończył beef kawałkiem "Przewijam To" wyprodukowanym przez Tabba. Sheller zrezygnował z kolejnych prowokacji, i tak zakończył się owy konflikt.

2008 rok to punkt zwrotny w życiu artysty. Wraz ze Słoniem wydali płytę „Shellerini i Słoń- Wyższa Szkoła Robienia Hałasu” Płytę promowały klipy "Reprezentant" oraz "Mistrz tu jest", gdzie swój gościnny udział miał Kobra. Krążek ten został uznany za najlepszy nielegal 2008.

2009 rok- wyszedł krążek „WSRH- Unhuman Mixtape”, promowany przez kawałek „Rock & roll” z Brygadą RR. Sheller pojawił się także na składance Black X-Mas 3 przy okazji kawałka "PDG Kolęda".

W 2010 roku wydał płytę „Shellerini Gościnnie...”. Jest ona podsumowaniem wszelkich dokonań muzycznych artysty.

W 2011 roku nakładem Szpadyzor Records wydaje swój solowy krążek "PDG Gawrosz". Gościnnie w nagraniach wzięli udział: Słoń, Kaczor, Onar, Aifam, DonGuralesko, RR Brygada, Koni, Pih. Produkcji muzycznej podjęli się: Mikser, DNA, Donatan, RX, Muggin, Julas, Grant i DJ Story. Album dotarł do 10 miejsca notowania Olis.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
'ej, znam Mikołaja i on raczej nie jest święty,
ukradnie Ci fanów i zajebie Ci prezenty,
ja też jak ten typ przyszedłem wypluć ogień,
innych flow zbyt ubogie śmiało mógłbym być tu Bogiem!' Ero JWP
Avatar użytkownika
White
Profesor
Profesor
 
Posty: 444
Dołączył(a): 2 wrz 2012, o 17:11
Lokalizacja: Legnica
Klan: Rencista
Nick w Grze: WhiteWhidow-
Level w Grze: LTC 4

Reklama

Powrót do Hobby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style by Webdesign www, książki księgarnia internetowa podręczniki