ESL Combat Arms

Wasze Telefony Komórkowe? :)

Jeżeli się czymś interesujesz to napisz nam o tym

Re: Wasze Telefony Komórkowe? :)

Postprzez Leszczu » 11 maja 2013, o 14:29

SkyRev napisał(a):
Leszczu napisał(a):Ja przy iPhonie zamierzam zostać tak jak pisałem wyżej - ze względu na system. Jestem z nim od 2007r i bardzo mi pasuje. ;)

Te starsze wersje iPhone'a służą raczej do podstawowych czynności. Większa liczba aplikacji (5 czy 6) już zaczyna go zamulać. Masz z JB czy fabrycznego ?

Wow. Posiadam na nim 30 gier, kilkadziesiąt aplikacji oraz innych dupereli.. Wszystko miodzio.
Oczywiście mam go po JB. Największym plusem dla mnie jest właśnie tak jak zolo napisał - brak zawieszek. Na Androidzie miałem zazwyczaj 1-2 zwieche na dzień. Na moim iP miałem 3-4 przez 4 lata.
Co do Retiny. Prawda,robi wrażenie, ale jednak już inne telefony mają podobne PPI, np. taki Sony Xperia S.
Ale mimo wszystko.. Zostaję przy iOs.
A jeśli 3,5 cala Cię nie przekonuje to zawsze jest iP5 z 4 calami.. ;)
Leszczu
Profesor
Profesor

Nick w Grze: Nie powiem ;f
Level w Grze: RECRUIT

Reklama

Postprzez Spectronn » 11 maja 2013, o 14:40

Prawda jest taka ze iP za takie pieniadze nie jest realnie tyle wart, jego wartosc jest przeszacowana i utrzymuje sie jedynie dzieki trendowi. Retina tez zostala juz zdeklasowana i to na przykladzie Xperi S lub S3 albo S4, ekrany duzo wyrazniejszcze, prawda taka ze powyzej 300ppi nie widac roznicy, katy wydzenia w AMOLED sa duzo lepsze, lepsze jest zarządzanie energia na tych ekranach no i kolory sa duzo lepsze.... Nie trzeba miec podswietlenia ktore bije po oczach i zuzywa ogromne polacie energii...

Nie dziala mi ALT wiec nie pisze polskich znakow :(:(:( QQ
Spectronn
Geniusz
Geniusz

Klan: BRAK !!
Nick w Grze: Spectronn Iz BANNED
Level w Grze: LTG

Postprzez LaiTai » 11 maja 2013, o 16:38

SAMSUNG GALAXY ACE niby nic szczegolnego ale dzwonic i pisac sms mozna :D
Obrazek
LaiTai
Znawca
Znawca

Klan: ...RewinD / DP51
Nick w Grze: LaiTai
Level w Grze: BG

Postprzez Cadabra » 11 maja 2013, o 17:43

jakiś stary walkman slider, a muzykę odtwarza lepiej niż większość smartphone'ów więc nie widzę sensu go zmieniać.
Obrazek
Cadabra
Sponsor
Sponsor

Klan: EM
Nick w Grze: MrIntrigued
Level w Grze: GEN

Postprzez xxBusStopxx » 11 maja 2013, o 18:08

Ja mam SONY EXPERIA TIPO:D:D:D jak narazie wystarcza:D:D
Obrazek
xxBusStopxx
Profesor
Profesor

Klan: PERSPECTIVE
Nick w Grze: _BarkadiUSz_
Level w Grze: COL 1

Postprzez wujek_red » 12 maja 2013, o 01:43

stara motka jakiejs serii W ktora nawet moge gwozdzie wbijac i na deszczu zostawic. jestem tradycjonalista, telefon jest do dzwonienia. od calej reszty sa inne sprzeta. stad zadne inne opcje jak trwalosc i trzymanie baterii mnie nie interesuje. obecny ma 4-5lat i wciaz tydzien na baterii chodzi. zeby kazdy tak porzadnie zrobiony telefon byl... niestety motka nie wypuszcza juz takich telefonow wiec nastepny bedzie jakis samsungowy solid albo cos mocniejszego ;)
wujek_red
VIP
VIP

Nick w Grze: wujek_red - exkonto
Level w Grze: LTC 3

Postprzez SkyRev » 12 maja 2013, o 09:57

Leszczu napisał(a):
SkyRev napisał(a):
Leszczu napisał(a):Ja przy iPhonie zamierzam zostać tak jak pisałem wyżej - ze względu na system. Jestem z nim od 2007r i bardzo mi pasuje. ;)

Te starsze wersje iPhone'a służą raczej do podstawowych czynności. Większa liczba aplikacji (5 czy 6) już zaczyna go zamulać. Masz z JB czy fabrycznego ?

Wow. Posiadam na nim 30 gier, kilkadziesiąt aplikacji oraz innych dupereli.. Wszystko miodzio.
Oczywiście mam go po JB. Największym plusem dla mnie jest właśnie tak jak zolo napisał - brak zawieszek. Na Androidzie miałem zazwyczaj 1-2 zwieche na dzień. Na moim iP miałem 3-4 przez 4 lata.
Co do Retiny. Prawda,robi wrażenie, ale jednak już inne telefony mają podobne PPI, np. taki Sony Xperia S.
Ale mimo wszystko.. Zostaję przy iOs.
A jeśli 3,5 cala Cię nie przekonuje to zawsze jest iP5 z 4 calami.. ;)

A jaką masz wersję iOS'a ? Mi na prawdę przy większości aplikacji zaczyna go ścinać. Chociaż może to powodować jedna...
A taką właśnie może być SBSetting (program z Cydii)
SkyRev
Znawca
Znawca

Klan: Emphatic eSports
Nick w Grze: SkyRev
Level w Grze: MAJ 2

Postprzez Lewa » 13 maja 2013, o 18:32

Ja posiadam Samsunga Galaxy S III mini :D.
_Lewa_Nuva_
Lewa
Profesor
Profesor

Klan: Pierogarnia
Nick w Grze: _Lewa_Nuva_
Level w Grze: COL 2

Postprzez Zolo » 13 maja 2013, o 19:40

Lewa napisał(a):Ja posiadam Samsunga Galaxy S III mini :D.

Jak Ci się sprawdza? zawsze byłem ciekawy jak sprawdzają się te wersje mini
Zolo
VIP
VIP

Klan: World Famous
Nick w Grze: Ni mam kónta
Level w Grze: GOA

Postprzez Lewa » 13 maja 2013, o 20:14

Zolo napisał(a):Jak Ci się sprawdza? zawsze byłem ciekawy jak sprawdzają się te wersje mini

Wszystkie aplikacje jakich używam śmigają bez zająknięcia, sam telefon zwiech nie ma. Z wyświetlacza Super AMOLED jestem bardzo zadowolony. Bateria trzyma do 7 godzin przy używaniu bez przerwy, w zależności od ilości uruchomionych aplikacji i jasności ekranu. Aparat jest bardzo dobry jak na fona, aczkolwiek przy słabszym oświetleniu zdarza się, że przekłamuje kolory. Głośnik trochę buczy przy największych głośnościach, ale na ogół puszczam muzykę przez głośniki w samochodzie albo słucham na słuchawkach, więc nie przeszkadza mi to zbytnio :D. Sam telefon, mimo obudowy z plastiku, świetnie leży w dłoni i się nie wyślizguje. No i funkcja Smart Stay jest jak dla mnie bardzo przydatna :P. Jedynie mogli dać lepsze szkło na ekran :S. Mam go 2,5 miesiąca i jak do tej pory jeszcze nic mnie w nim nie rozczarowało jakoś znacząco.
_Lewa_Nuva_
Lewa
Profesor
Profesor

Klan: Pierogarnia
Nick w Grze: _Lewa_Nuva_
Level w Grze: COL 2

Postprzez MORTAL007 » 30 maja 2013, o 17:22

Ja posiadam SGS 2 {android ) niesamowity telefon ale z wadami.Są fajne aplikacje i rozbudowane gry na niego lecz niestety można jajka na nim smażyć tak się grzeje.Czas na SGS 4
:geek:
MORTAL007
Żółtodziób
Żółtodziób

Klan: church fo Tiamat
Nick w Grze: MORTAL38
Level w Grze: CPT 3

Postprzez KonFish » 30 maja 2013, o 21:38

To może też się podzielę z Wami tą informacją. Posiadam Sony Ericsson W205 :lol: Szczerze go nie polecam, bo jest ogółem problematyczny, ale póki działa, to go używam.
KonFish
VIP
VIP

Klan: Eternal~March
Nick w Grze: KonFish
Level w Grze: COL 4

Postprzez Chwascik » 3 paź 2013, o 10:25

Samusng GT-S7560/Trend
Chwascik
Początkujący
Początkujący

Level w Grze: MSG 2

Postprzez 3MBit » 9 lis 2013, o 22:20

Nokia 808 Pure View na systemie Symbian Belle, czyli 41 MPix aparat fotograficzny z funkcją telefonu. Łatwy w obsłudze, szybki i sprawny, bez zbędnych pierdół i aplikacji. Fajną opcją jest także darmowy GPS.
3MBit
Znawca
Znawca

Postprzez ser766 » 9 lis 2013, o 22:33

Ja mam samsunga galaxy s3
M416CQB,TPG-1PRO,Dual Scorpions,MZP-1,XM25-CDTE,G18Cobra,American Eagle,USP Tactical SE,TTPistol,Famas,Frag NL,Prison Uniform,Halloween Skull,Recon vest,cyclops bandana,aviatorka,patriotskullmask,Color Nicku,tracker knife,
ser766
Bywalec
Bywalec

Level w Grze: CPT 1

Postprzez Zolo » 9 lis 2013, o 22:59

Teraz po dwóch latach mogę powiedzieć ze wiem za co sie płaci w applu, można sie naczytac złych opinii itp, ale miałem juz kilkanaście androidów w tym te najlepsze za 3000k+ A od dwóch lat mam iPhone i nigdy nie miałem tak nie awaryjnego telefonu

Tapatalk for iPhone
Zolo
VIP
VIP

Postprzez 1nteR- » 9 lis 2013, o 23:49

Zolo napisał(a):Teraz po dwóch latach mogę powiedzieć ze wiem za co sie płaci w applu, można sie naczytac złych opinii itp, ale miałem juz kilkanaście androidów w tym te najlepsze za 3000k+ A od dwóch lat mam iPhone i nigdy nie miałem tak nie awaryjnego telefonu

Tapatalk for iPhone

jakiego masz iphona ? bo zastanawiam się nad czwórką . Stan idealny, koleszka chce sprzedać za 900zł . W sumie nie jaram się telefonami, zawsze miałem jakąś ,,zwykłą'' nokie do pisania smsów ;) wczoraj dostałem tableta i tak myślę czy nie kupić sobie iphona, a tableta sprzedać, albo się wymienić właśnie za tą czwórkę :?:
Ostatnio edytowano 10 lis 2013, o 00:13 przez 1nteR-, łącznie edytowano 1 raz
Na ca.pl jesteśmy jako haxy znani,
full auto na, no recoilu ja znam to...

1nteR-
Znawca
Znawca

Klan: - SnD eXe -
Nick w Grze: WomanizeR- aka inter
Level w Grze: MAJ 4

Postprzez Zolo » 9 lis 2013, o 23:54

Ja mam 4S kupioną nówkę jeszcze w folii, mam go prawie dwa lata i od tego czasu nie było najmniejszego problemu z nim, możecie wierzyć lub nie ale przez dwa lata nie musiałem ani razu zresetować telefonu albo wyłączyć bo coś się zacieło, także dla mnie bomba. Miałem już okazję na nowy abonament kupić piątkę ale według mnie nie różniła się tak od 4S żeby było warto wymieniać, ba według mnie iphone 4 i 4s to najlepiej wyglądające iphony do tej pory
Zolo
VIP
VIP

Postprzez _Slasher » 14 lis 2014, o 07:56

Ja mam Lg G3 Bardzo fajny telefon . Dobrze mi służy
Never lose hope.
_Slasher
Dociekliwy
Dociekliwy

Klan: BestPL
Nick w Grze: -Mephic-

Postprzez Molkar » 15 lis 2014, o 01:55

A ja mam HTC 8s z WP 8.1 i wiem, że nie zmienię systemu na inny. Po tragicznym androidzie którego miałem nie wrócę do niego :)
Do tego w razie czego mam mojego starego w810i który po kilku latach ostrego używania nigdy się nie zawiesił ani nie zespół :)
Dlaczego ocaleni pozostają bezimienni – jakby ciążyła na nich klątwa – a poległych otacza się czcią? Dlaczego czepiamy się tego, co utraciliśmy, ignorując to, co udało nam się zachować?”
Steven Erikson, „Bramy Domu Umarłych”, s. 427
Molkar
Wyjadacz
Wyjadacz

Nick w Grze: Molkar
Level w Grze: CPT 4

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hobby