ESL Combat Arms

Tablety i Aplikacje

Jeżeli się czymś interesujesz to napisz nam o tym

Tablety i Aplikacje

Postprzez Kołczu » 30 maja 2013, o 17:30

Witam chciał bym żeby każdy kto ma Tableta coś powiedział o nim Model jak się sprawuję i jakie Aplikacje polecacie na niego ( Gry,Programy itp )
Jestem jaki Jestem i nic tego nie Zmieni :D
Kołczu
Znawca
Znawca

Klan: D3VIL BLOOD
Level w Grze: LTG

Reklama

Re: Tablety i Aplikacje

Postprzez Spectronn » 30 maja 2013, o 17:43

iPad4, uzywam głownie zamiast komputera na uczelni :) Programy do odczytu pdf i word i w sumie to stock, odrazu jest przygotowany do pracy :F mialem sprzedac ale nikt kupic tego nie chce wiec sobie chyba go zatrzymam :/

Nie dziala mi ALT wiec nie pisze polskich znakow :(:(:( QQ
Spectronn
Geniusz
Geniusz

Klan: BRAK !!
Nick w Grze: Spectronn Iz BANNED

Postprzez wujek_red » 30 maja 2013, o 23:30

sam nie uzywam ale juz prawie rok temu matce sprawilim GC A971 i jesli mam byc szczerym to nie jest zly ale z uwagi na to jak podchodza do sprawy romow to nic wiecej ich nie kupie. wpakowany ma CM10 i matka sobie go chwali. dziala sensownie szybko, obsluzy kazde dzialania jakie mozna chciec- od internetu, poczty po filmy, ksiazki i pisanie pism.

co do aplikacji... jest tego za duzo aby wymieniac, ale ma pakiet typu office do pisania, rzeczy do filmow, e/audiobookow, do przegladania sieci, poczty itd itp. wlasciwie jej zapewnia kontakt ze swiatem i jako pierwszy komputerek sie jej przydaje. takze jakby ktos kiedys mial dylemat czy starsza osoba moze sie nauczyc obslugi takiego tabletu... nie ma tylko trzeba troche czasu poswiecic na pokazanie, wytlumaczenie i pomoc przelamac opory ;) ale bez CM9/10 ten tablet bylby jedna wielka kupa z uwagi na spieprzona kalibracje ktorej do dzis dnia firma goclever nie naprawila jakims normalnym romem. mnie by bylo wstyd takie cos wypuscic na rynek :) jesli szukasz np aplikacji na androida to czesc moge wymienic jesli ma ci to jakos pomoc.

jesli sie zastanawiasz nad kupieniem jakiegos tabletu to radze doplacic do np yarvika czy prestigio- z tanszych- i masz cos gdzie na ciebie nie leja sikiem prostym. lepiej doplacic 100 zl i miec komfort, ze producent sie nie wypnie a wszelkie modyfikacje nawet sam na forum poda ;) mnie tutaj ratuje ubezpieczenie dodatkowe i moge olac ta firme.
wujek_red
VIP
VIP

Nick w Grze: wujek_red - exkonto
Level w Grze: LTC 3

Postprzez Kiepski » 30 maja 2013, o 23:54

Posiadam Ainola Aurorę II i jest to największe ścierwo jakie kupiłem .. Wcześniej miałem 1 rdzeniowego Samsunga P1000 i był to w porównaniu z Ainolem 7 cud świata ... Co do Ainola , problem z baterią (100% battery bug), problem ze stabilnością, problem z Wifi (co jakiś czas zrywa i restarcik tylko pomaga) , zdechł mi dzwięk po HDMI (na 1 firmware działało) ...
G18 Cobra - klołskombatowy specoj....cenzura...
Permy: CZ805, M14 Hunter, MK14 MOD 0, ACR Sandfire, Nemexis F2000, AN94 Tact OPS, L85A1 MOD, AK-74M, FR F2, S58 MUSKET, TPG1-PRO, MAC-11, UMP, CZ SCORPION EVO, G18 Cobra.
Kiepski
VIP
VIP

Klan: The Boys from Hell
Nick w Grze: _Kiepski_
Level w Grze: LTC 1

Postprzez wujek_red » 31 maja 2013, o 01:13

wrzuc sobie cm10 od CT albo inny i pewnie zobaczysz roznice http://www.slatedroid.com/topic/41510-r ... 18-update/ http://www.slatedroid.com/forum/420-fir ... velopment/ albo na polskie forum http://forum.android.com.pl/f658/ jednak od CT sa najlepsze, facet wie co rob. nie pierwszy i nie ostatni cm zrobil ;)
wujek_red
VIP
VIP

Nick w Grze: wujek_red - exkonto
Level w Grze: LTC 3

Postprzez Kiepski » 31 maja 2013, o 09:38

Wujku ... ja juz miałem na nim prawie każdy rom .. gadałem z ludzmi .. i są 2 obozy .. takim co im prawie wszystko działa ... i takim co im działa co chce .. Co do HDMI i Wifi .. nie jestem osamotniony ... Bo już czytałem o takich przypadkach .. Ale nic to .. Za kika dni przyjdzie Prestigio pro duo 7 .. jeśli odpali to będzie działał .. bo one tak mają .. padają sobie same sobie .. Chyba mam za duże wymagania :) Wymagam żeby sprzęt działał zgodnie z założeniami ...
G18 Cobra - klołskombatowy specoj....cenzura...
Permy: CZ805, M14 Hunter, MK14 MOD 0, ACR Sandfire, Nemexis F2000, AN94 Tact OPS, L85A1 MOD, AK-74M, FR F2, S58 MUSKET, TPG1-PRO, MAC-11, UMP, CZ SCORPION EVO, G18 Cobra.
Kiepski
VIP
VIP

Klan: The Boys from Hell
Nick w Grze: _Kiepski_
Level w Grze: LTC 1

Postprzez Spectronn » 31 maja 2013, o 09:57

Jak ktos lubi sie bawic z softem i takie pierdoly to kazdy troche drozszy z androidem bedzie dobry. Do tableta nie wybralbym androida bo ten system nie zapewnia stabilnej pracy, dopiero po wgraniu Ntego ROMu bywa lepiej, na IPAD dostajesz gotowe narzedzie pracy i fajne centrum multimedialne. Sam nie bylem przekonany do tego systemu na smatfonie i tam dalej mam androida bo sie spisuje lepiej, natomiast mialem porównanie jakosci i dzialania iPaD 3 vs Samsung galaxy tab 2. Apple bylo lepsze mimo stocku w oprogramowaniu.

Nie dziala mi ALT wiec nie pisze polskich znakow :(:(:( QQ
Spectronn
Geniusz
Geniusz

Klan: BRAK !!
Nick w Grze: Spectronn Iz BANNED

Powrót do Hobby