ESL Combat Arms

Desert Eagle Black [Pistol]

Dział w którym są tylko i wyłącznie opisy broni i itemów.

Desert Eagle Black [Pistol]

Postprzez KonFish » 24 sty 2013, o 14:28

Obrazek
Damage: 78
Portability: 85
Fire Rate: 11
Accuracy: 65
Recoil: 66

Customisations: Spust (Fire Rate), Lufa (Accuracy, Recoil, Spread), Silnik tłokowy (Damage) - nie
Spread: ogromny
Accuracy podczas kucania: drastycznie się zwiększa
Spread podczas kucania: drastycznie się zmniejsza
Ammo: 7/14
Ranga: LTC4 Obrazek
Skrzynka: Supply Crate MYST-G
Tryb ognia: Automatyczny
Typ: GP Rare
Kraj pochodzenia: Izrael Obrazek oraz USA Obrazek

Ceny:
1 dzień - 975 GP
7 dni - 4 800 GP
30 dni - 19 000 GP
90 dni - 52 650 GP

Zalety:
- potężne obrażenia;
- dość niski odrzut;
- automatyczny tryb ognia;
- szybki recoil recovery (strzelając full auto niemal w punkt);
- bardzo duży wzrost celności podczas kucania;
- możliwość otrzymania pistoletu poprzez Supply Crate MYST-G.
- ogromne zmniejszenie rozrzutu podczas kucania.

Wady:
- nieco cięższy od innych pistoletów;
- bardzo wolne tempo ognia;
- tragiczna celność;
- gigantyczny spread;
- niemożność zamontowania tłumika oraz kolimatora;
- wysoka wymagana ranga;
- jeden z najdroższych pistoletów w grze;
- mało amunicji w magazynku;
- głośny wystrzał;
- bardzo mała ilość amunicji ogółem.

Bardzo popularny pistolet w wielu grach, który jest znany z potężnych obrażeń jak na pistolet (może nawet strzelać pociskami rewolwerowymi oraz pistoletowymi o dużym kalibrze, nawet do 12,7 mm, czyli do pół cala). Jednak z powodu takiej amunicji nie może strzelać zbyt szybko, z powodu ogromnego odrzutu. Podobnie jest w naszej grze. Ten pistolet posiada gigantyczne uderzenie - OHKO (skrajny przypadek strzału plecy przy Light Vest'cie) do 4HKO (końcowy zasięg). Przenośność tego pistoletu jest nico gorsza od pozostałych, jednak nie zmienia to faktu, że i tak jest to wystarczająco dużo. Szybkostrzelność jest bardzo mała, ciężko kogoś ubić z bliska. I teraz przechodzimy do największego defektu tego pistoletu - jego celności, która jest gorsza nawet od M134 Minigun'a... To jest po prostu tragizm w czystej postaci, mamy bardzo małe szanse, że trafimy kogoś ze średniej odległości. Na szczęście podczas kucania, celność jest już na dobrym poziomie. Recoil jest o dziwo całkiem niski, broni aż tak nie odrzuca, a w połączeniu z jego szybkim powrotem i wolnym tempem ognia, otrzymujemy strzały niemal w punkt, podczas kucania. Spread, czyli rozrzut jest również chyba największy wśród pistoletów, przez co bardzo utrudnia trafienie kogokolwiek. Podczas kucania (na szczęście) gwałtownie się zmniejsza, jednak w takiej pozycji jesteśmy bardziej narażeni na śmierć. Dodatkowo jest to pierwsza rodzina pistoletów która ma automatyczne tempo ognia, jednak nie ma to jakiegoś ważnego wpływu na grę. Desert Eagle Black posiada niestety mały magazynek (7 pocisków) i mały zapas (14; razem 21). Dodając wady, jest bardzo drogi; jest trzecim najdroższym pistoletem za GP, którego odblokowujemy dopiero osiągając rangę LTC4. Na koniec dodam, że nie możemy mu dokupić tłumika (głośny strzał) oraz kolimatora, który wspomógłby zdejmowanie przeciwników z większych odległości. Podsumowując: wg mnie ten pistolet nie jest warty kupna, gdyż razi niską celnością, rozrzutem, ceną oraz wolnym tempem ognia. lepsze są (moim zdaniem) rewolwery otrzymane przez Forging za GP, jak i za NX.

Modyfikacje:
a) Tłumik (niedostępny)
b) Celownik (niedostępny)
c) Magazynek (Extended Magazine II) - mimo iż ten magazynek jest nieekonomiczny, to podwajamy magazynek i mamy w zapasie tylko 7 pocisków.

Rodzina:
* Desert Eagle (GP Common)
* Desert Eagle SE (NX Standard)
* American Eagle (NX Standard)
* Desert Eagle Gold (NX Rare)
Ostatnio edytowano 24 sty 2013, o 19:32 przez KonFish, łącznie edytowano 1 raz
KonFish
VIP
VIP

Klan: Eternal~March
Nick w Grze: KonFish
Level w Grze: COL 4

Reklama

Re: Desert Eagle Black [Pistol]

Postprzez Grillosz » 24 sty 2013, o 19:15

Kon dopatrzyłem się dwóch malutkich defektów w powyższym poście:
1. DE był i zawsze będzie tylko IZRAELSKI. Obecnie robią go tylko amerykanie ale na licencji Izraelczyków.
2. 12.7 mm to nie jest pocisk rewolwerowy. Osobiście znam tylko 2 boczniaki używające ten kaliber: DE i S&W 500 (Chyba jeszcze Magnum zrobił coś na 0.50 ale nie mam pewności). Mimo to faktycznie posiada on własny pocisk o nazwie .50 Action Express

Fakt faktem, że skuteczność ma niską ale kopa porządnego. Mimo to mile wspominam tydzień z DE Gold. Ehhhhh...
Ostatnio edytowano 24 sty 2013, o 19:55 przez Grillosz, łącznie edytowano 1 raz
May God have mercy upon my enemies, because i won't!
Grillosz
Przeciętniak
Przeciętniak

Nick w Grze: Grillosz
Level w Grze: 2LT 3

Postprzez Zolo » 24 sty 2013, o 19:26

Lubię się czasami pobawić tym pistolem i pobiegać z tym na SnD :mrgreen: Kilka razy udało mi się nawet pociągnąć z tego bańkę przez całego Rattla albo Sand'a na SnD :lol:

I ten dźwięk jak z armaty <3
Zolo
VIP
VIP

Klan: World Famous
Nick w Grze: Ni mam kónta
Level w Grze: GOA

Postprzez KonFish » 24 sty 2013, o 19:39

Grillosz napisał(a):Kon dopatrzyłem się dwóch malutkich defektów w powyższym poście:
1. DE był i zawsze będzie tylko IZRAELSKI. Obecnie robią go tylko amerykanie ale na licencji Izraelczyków.
2. 12.7 mm to nie jest pocisk rewolwerowy. Osobiście znam tylko 2 boczniaki używające ten kaliber: DE i S&W 500 (Chyba jeszcze Magnum zrobił coś na 0.50 ale nie mam pewności). Mimo to faktycznie posiada on władny pocisk o nazwie .50 Action Express

Fakt faktem, że skuteczność ma niską ale kopa porządnego. Mimo to mile wspominam tydzień z DE Gold. Ehhhhh...

Wg Wikipedii (we wszystkich językach) jest info, że pochodzi z Izraela i USA, w końcu Amerykanie go zaprojektowali, więc tego się będę trzymał.
Co do pocisku to masz racje, pomyliłem się i poprawiłem, ma tyle rodzajów pocisków do wyboru, że się pogubiłem :mrgreen: Cieszę się, że chociaż ktoś to przeczytał - ba! - doszukał się błędu! :D Dziękuję za korekty.
KonFish
VIP
VIP

Klan: Eternal~March
Nick w Grze: KonFish
Level w Grze: COL 4

Postprzez sebas3009 » 24 sty 2013, o 20:05

dostałem go na dzień z myst g. słaby pistolet, jak każdy eagle dla mnie.
Permy: G36E, Gewehr 43, Ak74m, Ak47, Famas, SG550 HS LE, FR F2, L96A1, Msg 90 SH LE, Dual Skorpions, CZ Scorpion Evo 3 A1, Remington 11-87p, Mzp-1, K5SD, G18 Cobra, USP Tactical Se, TT Pistol, Cyclops Bandana, Patriot Skull Mask:GBR, Flecktarn Camo
sebas3009
VIP
VIP

Klan: Liga Cienia
Nick w Grze: sebas3009
Level w Grze: COL 1

Postprzez Black Tiger » 16 kwi 2013, o 20:32

a dla mnie najlepszy pistol w grze ( pasuje do mojego partyzanckiego stylu gry) więc zanim typ zorientuje sie że dostał w plecy ja strzele go 2 raz.
Black Tiger
Uczeń
Uczeń

Klan: W Black Tiger W
Nick w Grze: WBlackTigerW
Level w Grze: 2LT 5

Powrót do Opisy Broni i Itemów