ESL Combat Arms

No to mi pojechał...

Tutaj wrzucajcie wszelkie śmieszne i ciekawe filmiki, screeny z Combat Arms, ale także mile widziane z innych gier i sytuacji.

No to mi pojechał...

Postprzez Cadabra » 4 lis 2012, o 11:51

.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Obrazek
Cadabra
Sponsor
Sponsor

Klan: EM
Nick w Grze: MrIntrigued
Level w Grze: GEN

Reklama

Re: No to mi pojechał...

Postprzez wujek_red » 4 lis 2012, o 12:09

zawsze wiedzialem, ze ludzie to nielogiczne imbecyle :]
wujek_red
VIP
VIP

Nick w Grze: wujek_red - exkonto
Level w Grze: LTC 3

Postprzez Marcin_x3 » 4 lis 2012, o 19:14

Powinieneś czuć się pojechany :roll:
Electronic Music Prisoner o/

wujek_red napisał(a):..... cieszcie sie mlodoscia... macie ja raz w zyciu :)

https://soundcloud.com/cr2records/qulinez-pegasus
Marcin_x3
Geniusz
Geniusz

Nick w Grze: Marcin_x3
Level w Grze: SFC 1

Postprzez KonFish » 4 lis 2012, o 22:09

W zasadzie można też przyjąć, że napisała to dziewczyna :D
KonFish
VIP
VIP

Klan: Eternal~March
Nick w Grze: KonFish
Level w Grze: COL 4

Postprzez Zolo » 4 lis 2012, o 23:22

Taki poziom intelektualny przestawia znaczna większość graczy w tej grze :mrgreen:
Zolo
VIP
VIP

Klan: World Famous
Nick w Grze: Ni mam kónta
Level w Grze: GOA

Postprzez Pacyf » 5 lis 2012, o 00:09

JAk to mawiał doktor House : Wszyscy ludzie to idioci.
Obrazek

[size=80][color=#BF8000]200000 Kili [tak] 300000 [tak] 5000 zabitych na QR [tak]6000 zabitych na QR [tak] 7000 zabitych an QR [tak] BG [tak] k/d ~1.5 [tak]

Obrazek
Pacyf
Geniusz
Geniusz

Klan: Emerytura
Nick w Grze: Pacyffo

Postprzez Czechu » 5 lis 2012, o 19:57

Na twoim miejscu usiadłbym w kącie i szlochał całą noc :D
Obrazek
Czechu
VIP
VIP

Klan: PolishTemplars

Postprzez AlterEgo- » 5 lis 2012, o 20:26

Ale po co to opublikowałeś ? Czyżby ktoś Cie rozgryzł bo chwalić to się nie ma czym / w poście nic nie napisałeś mogłeś chociaż zaprzeczyć ....
AlterEgo-
Przechodzień
Przechodzień

Nick w Grze: AlterEgo-

Postprzez iLoveU » 5 lis 2012, o 21:25

AlterEgo- napisał(a):Ale po co to opublikowałeś ? Czyżby ktoś Cie rozgryzł bo chwalić to się nie ma czym / w poście nic nie napisałeś mogłeś chociaż zaprzeczyć ....

zacznijmy od tego, że nawet nie wiadomo czy gościu pisał do niego xD <facepalm>
iLoveU
Zbanowany
Zbanowany

Klan: nvm
Nick w Grze: nN
Level w Grze: CSM 1

Postprzez Pacyf » 5 lis 2012, o 21:28

AlterEgo- napisał(a):Ale po co to opublikowałeś ? Czyżby ktoś Cie rozgryzł bo chwalić to się nie ma czym / w poście nic nie napisałeś mogłeś chociaż zaprzeczyć ....

Bo od tego jest ten dział? Koleś starając się wyzwać ubliżył sam sobie, taki to właśnie śmieszny wałeczek. Bronie założyciela tematu, bo cały dział jest moim pomysłem i właśnie taki miałem zamysł w zasugerowaniu go Administracji ;) .
Obrazek

[size=80][color=#BF8000]200000 Kili [tak] 300000 [tak] 5000 zabitych na QR [tak]6000 zabitych na QR [tak] 7000 zabitych an QR [tak] BG [tak] k/d ~1.5 [tak]

Obrazek
Pacyf
Geniusz
Geniusz

Postprzez AlterEgo- » 5 lis 2012, o 23:36

Jeżeli przez słowo humor rozumiesz to że ktoś pisze o czyiś rodzicach tak jak w screenie, to gratuluje. A z tego co widziałem to Cadabra gorsze rzeczy w grze pisał typu "*penis* ci na imię" za co dostawał chat bany :D
AlterEgo-
Przechodzień
Przechodzień

Postprzez Pacyf » 6 lis 2012, o 02:10

Chyba niedokształcony jesteś poważnie w językach. Przetłumaczę Ci więc cały tekst:

Primacy: Twój ojciec jest gejem
Primacy: Jesteś moim synem noobie

Rozumiesz już teraz? Koleś pisze, że czyjś tam ojciec jest gejem, a po chwilki sugeruje, że sam jest jego ojcem... BArdziej łopatologicznie chyba się nie da :/
Obrazek

Obrazek
Pacyf
Geniusz
Geniusz

Postprzez Cadabra » 6 lis 2012, o 10:29

Pacyf napisał(a):Chyba niedokształcony jesteś poważnie w językach. Przetłumaczę Ci więc cały tekst:

Rozumiesz już teraz? Koleś pisze, że czyjś tam ojciec jest gejem, a po chwilki sugeruje, że sam jest jego ojcem... BArdziej łopatologicznie chyba się nie da :/

No on jest niedokształcony, nie przepada za mną (ja za nim też), i próbuje mi teraz na forum dopiec, robiąc idiotę z siebie. No ale cóż, nie polecam wdawać się w dyskusję z panem alterego, bo skończy się to pewnie paroma warnami i zablokowanym tematem który sam z siebie jest ciekawy :)
Obrazek
Cadabra
Sponsor
Sponsor

Postprzez AlterEgo- » 6 lis 2012, o 13:24

Pacyf napisał(a):Chyba niedokształcony jesteś poważnie w językach. Przetłumaczę Ci więc cały tekst:

A jak to napisała dziewczyna (matka) .... Ciężko wam naprawdę idzie to myślenie :lol:
A co do pana Cadabry nie żebym ci próbował dopiec tylko chce cie uświadomić że sam tak pisałeś a jak by jeszcze było mało to jeździłeś po polakach jeszcze gorzej jak na tym ss'ie. A no i nie wiem w czym tkwi ten fenomen o którym mówisz Cadabra bo ten temat na pewno nie jest ciekawy , co za tym idzie próbuje ci uświadomić że na całkiem innym forum powinien się znaleźć .
A co do mojego niedokształcenia to powiem ci tak że człowiek uczy się przez całe życie a ty widocznie jak mówisz że jesteś taki wykształcony się uwsteczniasz (co zresztą widać po założonym tutaj temacie) .
AlterEgo-
Przechodzień
Przechodzień

Postprzez CAT » 6 lis 2012, o 14:24

każdy kolejny post zawierający choć cień wyrażania się na temat innej osoby a nie samego tematu będzie traktowany jako warn.
Administrator

CAT
Administrator
Administrator

Klan: szukam
Nick w Grze: SPEC_KILLER
Level w Grze: LTC 2

Postprzez iLoveU » 7 lis 2012, o 08:55

AlterEgo- napisał(a):

A jak to napisała dziewczyna (matka) .... Ciężko wam naprawdę idzie to myślenie :lol:
A co do pana Cadabry nie żebym ci próbował dopiec tylko chce cie uświadomić że sam tak pisałeś a jak by jeszcze było mało to jeździłeś po polakach jeszcze gorzej jak na tym ss'ie. A no i nie wiem w czym tkwi ten fenomen o którym mówisz Cadabra bo ten temat na pewno nie jest ciekawy , co za tym idzie próbuje ci uświadomić że na całkiem innym forum powinien się znaleźć .
A co do mojego niedokształcenia to powiem ci tak że człowiek uczy się przez całe życie a ty widocznie jak mówisz że jesteś taki wykształcony się uwsteczniasz (co zresztą widać po założonym tutaj temacie) .

dodam, że obecnie Cadabra ma bana na 90 dni + 60 dni chat ban, a czekają jeszcze stare reporty do rozpatrzenia i być może będzie perm. Więc w sprawie wyzwisk raczej nie powinieneś się wypowiadać, będąc jedną z osób, które najczęściej ubliżają innym w grze... Tak właśnie zachowuje się ta ,,wykształcona osoba'' ;D

pozdrawiam.
//warn
iLoveU
Zbanowany
Zbanowany

Klan: nvm
Nick w Grze: nN
Level w Grze: CSM 1

Postprzez Cadabra » 7 lis 2012, o 10:22

ehh...

pewnie dostane warna no ale cóż, drogi dzieciaczku, kolego dzieciaczka czy kim ty tam jesteś. Tak to fakt dużo wyzywam i ogólnie lubię sobie poflejmić, jeśli masz z tym problem zrób w strefie szatana temat "zły kadabra" zaproś kolegów z klanu i sobie poużywaj. Tyle że ideą tego tematu (jak i całego działu) jest pokazanie rzeczy śmiesznych. Jeżeli typ pisze
"Twój stary jest gejem" a po chwili dodaje "Jesteś moim synem noobie" jest to idiotyzm, sprzeczność i u każdego z odrobiną ynteligencji pojawi się cień uśmiechu na twarzy, jak ja komuś napiszę że jest skończonym idiotą, to nie ma w tym nic śmiesznego.. przeczytaj "ze zrozumieniem" jak nauczyciele ci kazali w gimnazjum (o ile dotarłeś na ten misterny stopień edukacji) opis tego działu na forum, pomyśl, potem jeszcze raz pomyśl i skończ te bez sensowne komentarze. :)

Jak masz do mnie jeszcze jakiś problem to zapraszam na PW (nie i tak go nie przeczytam ani tym bardziej odpiszę, ale może lepiej się poczujesz napinaczu :) )
//warn
Obrazek
Cadabra
Sponsor
Sponsor

Postprzez CAT » 7 lis 2012, o 12:24

Szkoda że taką śmieszną sytuację z gry poświęcacie na osobiste porachunki. Temat zamykam.
Administrator

CAT
Administrator
Administrator

Klan: szukam
Nick w Grze: SPEC_KILLER
Level w Grze: LTC 2

Powrót do Humor