ESL Combat Arms

Mój inbox, co jest godne uwagi?

Tutaj można spisywac osiągnięcia graczy w strefie gry CA.
Regulamin działu
W tym dziale tworzymy tematy związane z osiągnięciami graczy. UWAGA!!! 1 użytkownik moze stworzyc tylko 1 temat, związany z jego osiągnięciami.

Mój inbox, co jest godne uwagi?

Postprzez Zolo » 23 mar 2013, o 21:09

Trochę za sprawą sebas3009 wpadłem na taki pomysł, wstawię wam tu bronie które mam w inboxie żeby dowiedzieć się od was co jest godnego uwagi? a co to śmieć?

Nie wstawiam całego inboxa, tylko bronie, bez specy, eq dla specy, ubrań itp bo tego mam też trochę.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

+ 2xSopmod 1D, gdzieś tam zaginął w tych screenach.

I na konieć to co prosił sebas3009

Obrazek
Obrazek

+ Speed EQ perm, Modular Backpack i Spec Hawk (nowy)

I na koniec mój ulubiony perm <3
Obrazek
Zolo
VIP
VIP

Klan: World Famous
Nick w Grze: Ni mam kónta
Level w Grze: GOA

Reklama

Re: Mój inbox, co jest godne uwagi?

Postprzez Cadabra » 23 mar 2013, o 21:21

P90TR SE (jeśli lubisz siekać n00bów na alphie, do base-reap'u nie ma niczego lepszego)
AT-22 Genialne AR, niski recoil itd. Raczej na Eli bo na SnD będzie (jak zwykle) OP
G36C Klasyk, szału nie ma, ale przyjemnie się nim gra (przynajmniej mi)
Cpt. Souza's ParaFAL świetne AR
Scar-H kolejne dobre AR, dosyć duży recoil, ale jest moc, no i jeden z najlepszych dźwięków w grze.
M1911 Knight's Gold, jak dla mnie najlepszy pistol w grze
TPG-1 Master, świetne SR, Celne, genialny wygląd. Nie podoba mi się jedynie dźwięk tłumika :p
MSR właściwie jak wyżej :D
AK74M Chyba najlepsze AR w grzę.

To skoro masz Modulara to tak.

Primary. AK74M Gold/AT-22 - Dobre uniwersalne AR
Secondary. M1911 Knights.
Nóż Nejd wiadomo.
Backpack:
Slot A. P90TR SE
Slot B. AT-22/AK74M Gold/Scar H/Souza (czy co tam ci zostanie)
Slot C. AT-22/AK74M Gold/Scar H/Souza (jak wyżej :p) (Ewentualnie Fragpack/Mocny nejd zależy co używasz, zależnie od mapy).
Slot D. MSR - TPG 1 Master

Hostujesz swojego room'a żeby cię nikt nie kicknął. I robisz staty na poziomie 70-10 co grę na Alphie :D
Obrazek
Cadabra
Sponsor
Sponsor

Klan: EM
Nick w Grze: MrIntrigued
Level w Grze: GEN

Postprzez sebas3009 » 23 mar 2013, o 22:29

Na pewno p90 tr se i at 22. Resztę broni masz już, które są najlepsze w grze. ;)
Permy: G36E, Gewehr 43, Ak74m, Ak47, Famas, SG550 HS LE, FR F2, L96A1, Msg 90 SH LE, Dual Skorpions, CZ Scorpion Evo 3 A1, Remington 11-87p, Mzp-1, K5SD, G18 Cobra, USP Tactical Se, TT Pistol, Cyclops Bandana, Patriot Skull Mask:GBR, Flecktarn Camo
sebas3009
VIP
VIP

Klan: Liga Cienia
Nick w Grze: sebas3009
Level w Grze: COL 1

Postprzez Leszczu » 23 mar 2013, o 22:44

Cadabra wszystko ładnie opisał, zgadzam się z tym oraz wtrące swoje 2 grosze.

Od razu mogę powiedzieć, że:
Jesteś posiadaczem najlepszego MG w grze (M60E4 Steel) - Nawet na eli ten Mg kosi niemiłosiernie ;)
Jesteś posiadaczem najelpszej AutoSnajpy w grze (M6A3 DMR ) - Tutaj Accuracy jednak nie jest najlepsze, ale RoF jest ogromny. W sumie Sr25 Mark 11 Navy można uznać za lepsze... Jednak posiada ono 10 pestek w mag'u, a M6a3 DMR aż 30!

Idąc dalej... Co do EQ jakie powinieneś ubierać to chyba wiesz, bo masz na xxx dni sporo Rare'ów ;]

Wracając do Inbox'a.
G18 Chrome - świetny pistol... Jednak po wprowadzeniu G18Carbon Black za GP, nie jest wart uwagi.
K5SD Camo - Mało kto wie, ale ta broń nie ma określonego RoF'u. Strzela tak szybko jak klikasz. Więc jeśli masz szybkie paluszki (xD) to możesz osiągnąć RoF Ar, a może nawet Smg :D

M590 CQB Marines - Najlepsza pompka w grze, którą można Renewalować. Ogromny DMG po prostu niszczy przeciwników. Na małe mapy idealna.

MSR nie bierz i tak nic nie trafisz xD W sumie doszedłem do tego samego wniosku co ty. :D Po dłuższym graniu już nie lubie tej snajpy :P

Starałem się opisać bronie, których nie opisał Cadabra :)
Leszczu
Profesor
Profesor

Nick w Grze: Nie powiem ;f
Level w Grze: RECRUIT

Postprzez CAT » 23 mar 2013, o 23:11

masz mega inboxa, tylko bym chciał Rec7 Rangers - potem się może świat zawalić :P
Administrator

CAT
Administrator
Administrator

Klan: szukam
Nick w Grze: SPEC_KILLER
Level w Grze: LTC 2

Postprzez Zolo » 24 mar 2013, o 00:14

@Cadabra
Co do p90TR SE to jak rushuje z tym od tyłu komuś to jest sieczka nieziemska, jak dla mnie jedno z najlepszych SMG
Do G36C mam jakiś sentyment, kiedyś jeszcze jak grałem na pierwszym ACC to ta broń była mało spotykana i się świetnie tym grało.

TPG-1 master i MSR źle mi się nimi gra, na chwilę obecną nie grałem snajpą która grało by mi się lepiej od DSR-1 Tactical.

AT-22, ScarH, AK47M, nigdy tego jeszcze nie miałem w ręce ale na pewno potestuję.

@ Leszczu
Co do tej snajpy M6A3 DMR to właśnie też słyszałem że jest dobra, ale nie aktywowałem jej jeszcze bo jak się ewentualnie spodoba to renewale będą potrzebne :mrgreen:
K5SD Camo przynam że ten pistol jest niesamowicie szybki, nie raz już tak szybko nim strzelałem że słyszałem "auto pistol noob" a on nawet nie ma trybu auto ^^ jest też bardzo celny i fajnie wygląda, mam na 65 dni to trochę jeszcze nim pogram. Chociaż jako pistol lubię używać American Eagle, większa frajda z killa

@CAT

Powiem Ci że rec 7 rangers to była jedna z pierwszych broni która mi wypadła z myst-n na tym acc, o wiele wiele dłużej czekałem chociażby na sopmoda

ps. mam tam jeszcze jakieś pojedyńcze bronie ale już nie chciało mi się tego wklejać
Zolo
VIP
VIP

Postprzez Leszczu » 24 mar 2013, o 00:39

Jeszcze wspomnę o trzech broniach, które są warte uwagi.

M24a3 Woodland - Naprawdę snajpa bajka ;) . Damage niby ma niski ale tak z moich odczuć wynika, że tank'uje tak często jak L96a1 ( A tak naprawdę ta snajpa rzadko tankuje ;) ) Dodając 100% celności to już jest po prostu miazga...
Spróbuj...! Celność jak twój DSR Tactical. A nóż przypadnie Ci do gustu.

PP19 Mod Camo - Tutaj już widać kolosalną różnicę względem PP19 Mod. Jednak... Radziłbym po prostu otworzyć trochę wątpie czy przypadnie Ci do gustu, bo naprawdę recoil nie jest przyjemny. Tak naprawdę to jedynie Scorpion's PP19 Mod jest dobre z całej tej rodziny. Epic ma strasznie mały recoil oraz ogólnie broń jest łatwa do ogarnięcia. Jednak tak jak mówiłem - spróbuj i się przekonaj czy Ci podejdzie ;)

Micro Uzi Metal - Bardzo niedoceniane SMG. Jednak w mojej opini jedno z najlepszych w grze. Najlżejsza podstawowa broń w grze. 91 Portability, tak jak TIGER STRIDER! Recoil jest mały, spread również. Nie ma co dużo mówić - broń kosa ;)

Tam w inboxie masz jeszcze TRG Se, ale pewnie już dawno korzystałeś. :)
Leszczu
Profesor
Profesor

Postprzez Zolo » 24 mar 2013, o 00:53

Fakt pp19 mod camo całkiem przyjemnie się gra, miałem na 30D kiedyś , tego epica też mam w inboxie gdzieś na 1d, miałem już na 7d , ale z smg wolę jednak p90TR SE.

Micro Uzi Metal nigdy tego nie miałem w dłoni.

A co do TRG SE, to tak jak MSR i TPG-1 Master jakoś mi te snajpy nie podchodzą, prawdę mówiąc to z tych trzech najgorzej grało mi się właśnie TRG SE
Zolo
VIP
VIP

Postprzez sir budo » 24 mar 2013, o 01:00

Trochę tego masz :O przez ile czasu gry Ty to zbierałeś?

@topic
P90 SE--jest moc! :D ale i tak wydaje mi się że najlepszym smg jest cz evo,duale..(tego co masz na perma..pozazdrościć :D).Nie zastąpi moim zdaniem tego nic :D
sir budo
Podglądacz
Podglądacz

Klan: Ready To Battle
Nick w Grze: SirMajor
Level w Grze: MAJ 1

Postprzez Leszczu » 24 mar 2013, o 01:32

Tylko, że ja w żadnym wypadku nie mówiłem, że masz rezygnować z P90TR Se.
Ja sam zazwyczaj latałem w zestawie: P90TR Se-Rush, Scorpions pp19 mod - średnie, Rec7Rangers - średnie/dalekie , TPG Master - Dalekie.
Ogólnie pp świetnie wkłada się banie na średnich, więc połączenie tego z p90tr se jest świetne ;)
Leszczu
Profesor
Profesor

Postprzez Zolo » 24 mar 2013, o 10:01

sir budo napisał(a):Trochę tego masz :O przez ile czasu gry Ty to zbierałeś?

@topic
P90 SE--jest moc! :D ale i tak wydaje mi się że najlepszym smg jest cz evo,duale..(tego co masz na perma..pozazdrościć :D).Nie zastąpi moim zdaniem tego nic :D

Zbierałem od powrotu do gry na nowym ACC, jakoś od maja 2012 :mrgreen:
Zolo
VIP
VIP

Postprzez Marcin_x3 » 24 mar 2013, o 11:24

M24A3 Woodland to jest kosmos :) Chyba najszybciej się w tej snajpie otwiera celownik, a 100% celności przypomina o sobie na kill creeku :mrgreen:
Electronic Music Prisoner o/

wujek_red napisał(a):..... cieszcie sie mlodoscia... macie ja raz w zyciu :)

https://soundcloud.com/cr2records/qulinez-pegasus
Marcin_x3
Geniusz
Geniusz

Nick w Grze: Marcin_x3
Level w Grze: SFC 1

Postprzez sebas3009 » 24 mar 2013, o 11:28

Marcin_x3 napisał(a):M24A3 Woodland to jest kosmos :) Chyba najszybciej się w tej snajpie otwiera celownik, a 100% celności przypomina o sobie na kill creeku :mrgreen:

Ja dostałem tę snajpe na 90d z myst n :D 5-shoot pod koniec sierpnia. I sprzedałem ją po miesiącu wkurzały mnie te częste tanki
Permy: G36E, Gewehr 43, Ak74m, Ak47, Famas, SG550 HS LE, FR F2, L96A1, Msg 90 SH LE, Dual Skorpions, CZ Scorpion Evo 3 A1, Remington 11-87p, Mzp-1, K5SD, G18 Cobra, USP Tactical Se, TT Pistol, Cyclops Bandana, Patriot Skull Mask:GBR, Flecktarn Camo
sebas3009
VIP
VIP

Klan: Liga Cienia
Nick w Grze: sebas3009
Level w Grze: COL 1

Postprzez Cadabra » 24 mar 2013, o 14:15

Rzeczywiście jakoś mi uciekło to M6A3 DMR, też polecam chociaż nigdy nie grałem, ale widziałem pare filmów wydaje się być bardzo dobre. Zwłaszcza na kamperów. :p parę bani pod rząd walnąć z ukrycia ( czytaj z buga :lol: )

Co do reszty napisałem swoje odczucia, jak zaczniesz testować AT-22 i AK 74M Gold Plated to miej pod ręką parę renewali :)
Obrazek
Cadabra
Sponsor
Sponsor

Klan: EM
Nick w Grze: MrIntrigued
Level w Grze: GEN

Postprzez Zolo » 27 mar 2013, o 19:45

Dobra biorę się za grę tym AT-22, kupiłem sobie 7SWRK i przedłużyło mi o 80-pare dni :mrgreen:
Zolo
VIP
VIP

Postprzez Leszczu » 27 mar 2013, o 20:14

Szczerze...Chętnie użyłbym tutaj parę wulgaryzmów...

7SWRK i +80d... Naprawdę gratuluję. Ja zawsze będę wypominał to, że kupiłem 30SWRK i przedłużyło mi na mniej niż 100d..
Leszczu
Profesor
Profesor

Postprzez Zolo » 10 maja 2013, o 19:24

Z dzisiejszych mystów to co uważam za najciekawsze

Obrazek

I orthus'y na 7d poleciały

Obrazek
Zolo