ESL Combat Arms

Operacja Janus Beta wystartowała!

Aktualności ze świata CombatArms

Operacja Janus Beta wystartowała!

Postprzez Szwederko » 16 lis 2016, o 21:53

Obrazek
Obrazek

Nexon ogłosił start testów beta " Operacja Janus". Od dzisiaj rozdawane są klucze dla graczy do wypróbowania nowej grafiki wersji beta.

W tym tygodniu klucze otrzymają tylko wybrani gracze. Lecz od następnego tygodnia otrzyma je więcej graczy. Klucze można otrzymać poprzez portal FB oraz Forum Nexona. Klucze można również zdobyć poprzez kanały YT Undercoverdudes i Royko64.

Data pełnej wersji nie jest jeszcze znana. Zależy od wyników bety.

Co o tym sądzicie? Podoba się Wam? Zapraszam do komentowania.
"POLSKA BASTIONEM EUROPY"

11 Listopada Warszawa, godz. 14:00, Rondo Dmowskiego
Szwederko
Administrator
Administrator

Klan: Eternal~March
Nick w Grze: Szweder
Level w Grze: GEN

Reklama

Re: Operacja Janus Beta wystartowała!

Postprzez Restless » 23 sty 2017, o 23:19

Ja przyzwyczaiłem się do starej grafiki dlatego że gram od 2009 roku. Według mnie po zremasterowaniu gry część graczy będzie miała problemy z odpaleniem gry jeśli ktoś ma słabszego kompa albo jakiegoś laptopa bo granie na ustawieniach "Potato/Low" chyba nie jest jakieś szałowe. No chyba że te wymagania są wygórowane i je obniżą.
Restless
Początkujący
Początkujący

Level w Grze: LTC 1

Postprzez Lewa » 24 sty 2017, o 23:17

Restless napisał(a):Według mnie po zremasterowaniu gry część graczy będzie miała problemy z odpaleniem gry jeśli ktoś ma słabszego kompa albo jakiegoś laptopa bo granie na ustawieniach "Potato/Low" chyba nie jest jakieś szałowe.

Nexon podawał, że ma być możliwość wybrania czy się gra na nowym czy na starym silniku. Więc jak ktoś nie chce nowej grafiki to nie powinno być problemu. Poza tym ja np. gram na ustawieniach, jak to określiłeś "potato/low", bo tak mi się dużo łatwiej dostrzega przeciwników :P. Mimo iż mój komp spokojnie ciągnie też CA na najwyższych na Full HD z nagrywaniem.
_Lewa_Nuva_
Obrazek
Lewa
Profesor
Profesor

Klan: Pierogarnia
Nick w Grze: _Lewa_Nuva_
Level w Grze: COL 2

Postprzez KRIS85 » 8 mar 2017, o 21:15

A czy nie sądzicie że ci co będą grali na lepszej grafice będą mieli lekką przewagę nad tymi co graja na starej, w kwestii cienia ci na nowej będą widzieli cień osoby która dajmy na to ukrywa się za rogiem albo nawet będzie się skradać ??
KRIS85
Podglądacz
Podglądacz

Level w Grze: LTC 2

Postprzez Lewa » 9 mar 2017, o 14:27

KRIS85 napisał(a):A czy nie sądzicie że ci co będą grali na lepszej grafice będą mieli lekką przewagę nad tymi co graja na starej, w kwestii cienia ci na nowej będą widzieli cień osoby która dajmy na to ukrywa się za rogiem albo nawet będzie się skradać ??

Co prawda cienie istnieją w Combat Arms od wielu lat, ale jak najbardziej tak jest, bo na nowym silniku są one bardzo wyraźne i ciemne, a na starym są dużo słabsze i wraz z odległością od postaci dodatkowo są coraz bardziej rozmyte przez co widać je słabiej.
_Lewa_Nuva_
Obrazek
Lewa
Profesor
Profesor

Klan: Pierogarnia
Nick w Grze: _Lewa_Nuva_
Level w Grze: COL 2

Powrót do Newsy i Eventy