ESL Combat Arms

GOA - Odbanowany

Tematy związane z problemami natury techniczej

GOA - Odbanowany

Postprzez Goudie » 11 sty 2017, o 15:25

Piszę tutaj bo chciałbym się kogoś poradzić, ponieważ mam mały problem z moim kontem. Znając życie zanim dostane odpowiedź od Nexona to się troche zejdzie, a więc:
Dwa lata temu dostałem bana na perma za rzekomy "glitch" po dzisiejszym upie okazało się, że zrobili zmiany w regulaminie i "glitch", który był glitchem już nie jest. Dziwne co? :evil:

Wszystko było by fajnie gdybym jakiś czas wcześniej nie dostał wiadomości na mail'a, że mogę reaktywować konto zakładając nowe acc na tym samym mail'u. Nie wiem czemu ale założyłem i teraz żałuję, bo jak się loguje to nie na moje dawne acc tylko na te nowe. :roll:

Kiedy się nie logujemy przez dłuższy okres na konto automatycznie tracimy wszelkie dane tj. e-mail.
W moim przypadku ono było zbanowane, a teraz zostało odblokowane pytanie brzmi:

Czy jest możliwość, że odzyskam dostęp do konta na moim starym e-mailu? ;)
Goudie
Żółtodziób
Żółtodziób

Klan: Niedozajebania
Nick w Grze: Goudie

Reklama

Re: GOA - Odbanowany

Postprzez Lewa » 12 sty 2017, o 15:06

Jeżeli istnieje już jakieś konto na tym e-mailu to chyba byś najpierw musiał zmienić ten e-mail, jeżeli chcesz mieć odbanowane konto na tym samym e-mailu. Ale z samym odzyskaniem dostępu myślę, że nie będzie problemu. Tylko uzbrój się w cierpliwość - mojemu współlokatorowi podobną sprawę (zmiana e-maila na koncie, bo stracił do niego dostęp) rozwiązali po 3 tygodniach xD.
_Lewa_Nuva_
Lewa
Profesor
Profesor

Klan: Pierogarnia
Nick w Grze: _Lewa_Nuva_
Level w Grze: COL 2

Re: GOA - Odbanowany

Postprzez Goudie » 16 sty 2017, o 14:22

Zrobiłem dokładnie tak jak mi napisałeś/aś i e-mail jest już zmieniony. Jeśli chodzi o cierpliwość to mi samemu się nie śpieszy nawet jak zaloguję się 2 miesiące później to będę się cieszył.

Dzięki za odpowiedź. :)
Goudie
Żółtodziób
Żółtodziób

Klan: Niedozajebania
Nick w Grze: Goudie

Powrót do Pomoc Techniczna