ESL Combat Arms

Nie mogę obejrzeć moich nagranych filmów z Combat Arms

Tematy związane z problemami natury techniczej

Nie mogę obejrzeć moich nagranych filmów z Combat Arms

Postprzez zzMakomanzz » 26 lut 2017, o 13:33

Witam.
Co jakiś czas chcę nagrać jakieś fajne akcję w Combat Arms, żeby potem wrzucić na YouTube'a lub po prostu obejrzeć.. Pamiętam że kiedyś dało się je otworzyć. Ale teraz, mam kilka filmów i żadnego z nich nie jestem w stanie otworzyć i obejrzeć, jedynie mogę je wrzucić na YouTube'a i tam to działa. Jak chcę je obejrzeć to zawszę zaglądam do folderu gdzie instalowałem CA, w moim przypadku D:\Program Files (x86)\CA\combatarms\appdata <-- Tam zawszę znajduję moje filmy. Proszę o odpowiedź.
zzMakomanzz
Początkujący
Początkujący

Klan: PolandEurope
Nick w Grze: MMDer
Level w Grze: 2LT 2

Reklama

Re: Nie mogę obejrzeć moich nagranych filmów z Combat Arms

Postprzez Lewa » 26 lut 2017, o 20:00

Jakiego odtwarzacza używasz? Bo filmy z defaultowej nagrywarki CA są zakadowane jakimś dziwacznym kodekiem i Windows Media Player tego łatwo nie otworzysz :P. Opcje masz dwie:
1) Ściągnąć porządny odtwarzacz typu Media Player Classic z K-Lite Codec Pack. Bardzo rzadko się zdarza, żeby jakiegokolwiek formatu pliku filmowego nie odtworzył, więc mocno polecam nie tylko do filmików z CA.
2) Przekonwertować filmiki do jakiegoś formatu, który odtworzysz swoim odtwarzaczem. Do konwertowania polecam Handbrake.
Jeżeli chcesz tylko oglądać to co nagrałeś to opcja pierwsza będzie najlepsza. Jak chcesz je też edytować to polecam opcję pierwszą do przeglądania, które klipy chcesz zostawić wraz z drugą, bo programy do edycji video nie rozpoznają tych klipów z CA, a po przekonwertowaniu nie ma już z tym problemu.
_Lewa_Nuva_
Lewa
Profesor
Profesor

Klan: Pierogarnia
Nick w Grze: _Lewa_Nuva_
Level w Grze: COL 2

Re: Nie mogę obejrzeć moich nagranych filmów z Combat Arms

Postprzez zzMakomanzz » 27 lut 2017, o 13:46

Lewa napisał(a):Jakiego odtwarzacza używasz? Bo filmy z defaultowej nagrywarki CA są zakadowane jakimś dziwacznym kodekiem i Windows Media Player tego łatwo nie otworzysz :P. Opcje masz dwie:
1) Ściągnąć porządny odtwarzacz typu Media Player Classic z K-Lite Codec Pack. Bardzo rzadko się zdarza, żeby jakiegokolwiek formatu pliku filmowego nie odtworzył, więc mocno polecam nie tylko do filmików z CA.
2) Przekonwertować filmiki do jakiegoś formatu, który odtworzysz swoim odtwarzaczem. Do konwertowania polecam Handbrake.
Jeżeli chcesz tylko oglądać to co nagrałeś to opcja pierwsza będzie najlepsza. Jak chcesz je też edytować to polecam opcję pierwszą do przeglądania, które klipy chcesz zostawić wraz z drugą, bo programy do edycji video nie rozpoznają tych klipów z CA, a po przekonwertowaniu nie ma już z tym problemu.

Bardzo Ci dziękuję. Pobrałem Media Player Classic z K-Lite Codec Pack i już mogę odtworzyć moje nagrane filmy z Combat Arms. Jestem bardzo wdzięczny :D Pozdrawiam
zzMakomanzz
Początkujący
Początkujący

Klan: PolandEurope
Nick w Grze: MMDer
Level w Grze: 2LT 2

Powrót do Pomoc Techniczna